alarmové systémyAlarmové systémy sú vhodné či už do bytov, domov, kancelárií, ako aj pre malých a začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú mať svoj majetok pod kontrolou a nemusia sa tak oň báť.

  Výhodou drôtových alarmov je ich spoľahlivosť a možnosť napojenia na pult centrálnej ochrany. Toto riešenie je vhodné pre rodinné domy, firmy, predajne alebo aj sklady. Nevýhodou je nutnosť odbornej montáže, ktorý vám však vieme urobiť veľmi rýchlo a namontujeme vám alarmový systém na „kľúč“.

  Bezdrôtové alarmové systémy. Ich hlavnou výhodou je, že nie je potrebné ťahať žiadne káblové trasy ani často neestetické lišty, ktoré sa do vášho prostredia nehodia.

  Bezdrôtové alarmy sa vyznačujú veľmi pozitívnou cenou a jednoduchou obsluhou. Upozornenie o narušení vášho objektu je doručené na prednastavené mobilné číslo prostredníctvom SMS správy alebo hovoru. Alarmové systémy je tiež možné pripojiť na PCO.

  Alarmové systémy ponúkajú veľmi široký výber detektorov, senzorov a rôzneho príslušenstva. Od jednoduchých pohybových snímačov, cez odolné snímače voči RFI a EMI. Snímače sú schopné  filtrovať aj pohyb domácich zvierat.

   

   

  Moderné alarmové systémy

  Ponúkame širokú škálu najmodernejších alarmových systémov, pre našich klientov.

  Bezdrôtové technológie

  Nie je potrebné ťahať žiadne káblové trasy ani často neestetické lišty.

  Profesionálne poradenstvo

  Sme tu pre našich zákazníkov a poskytujeme najlepšie riešenie pre vašu bezpečnosť.